Aan de oostzijde van Leeuwarden op het terrein ‘de Hemrik’ wordt deze recente garagebox van ca. 90 m² (begane grond ca. 50 m² en verdieping ca. 40 m²) te koop aan geboden. Voor ondernemers een nieuwe kans voor hun opslag of een uitbreiding naast de bestaande huisvesting. De ruimtes zijn uitermate geschikt voor de stalling van boot, camper of caravan of als ruimte voor een zzp-er, klus- of schildersbedrijf. De garagebox wordt geleverd k.k. er is geen btw van toepassing, daardoor voor een particulier ook een interessant (investerings-) object!
Deze garagebox is via de weg aan de linkerkant van de rijschool Tilstra bereikbaar. De garagebox heeft een eigen loop- en elektrisch bedienbare overheadeur. De houten verdiepingsvloer geeft de garagebox veel extra opslagruimte. Ook is deze voorzien van een eigen meterkast en een afgedopte riolering. Het terrein wordt afgesloten middels een hekwerk, toegang via inbelsysteem op mobiele telefoon. Jaarlijkse servicekosten voor gebruik en onderhoud van toegangsweg en omliggend terrein bedragen € 305,- excl. btw.
Er is een actieve Vereniging van Eigenaren actief welke zorgt voor de opstalverzekering en reservering voor toekomstig onderhoud.
ALGEMEEN: - Bouwjaar 2024. - De garagebox is ca. 5 meter breed en bijna 10 meter lang. - Verdiepingsvloer ca. 5 meter breed en 8 meter lang. - Onderkant verdiepingsvloer 3 m1. - Overheaddeur ca. 3,25 m1 breed en 3,75 m1 hoog. - vloerbelasting maximaal 1.000 kg/m² - buitenwanden uit geïsoleerde metalen gevelbeplating (Rc-waarde minimaal 3,5 m²K/W) - separate loopdeur naast elektrisch bedienbare overheaddeur
Vereniging van eigenaren. Het betreft een appartementsrecht. Om de waarde van uw bezit voor nu en in de toekomst te waarborgen is er een Vereniging van Eigenaren actief. De kosten van de VVE zijn ca. € 310,- per jaar. Voor meer informatie en/of bezichtiging: Makelaardij Jan de Lange B.V. Manfred de Wolff, bedrijfs- en woningmakelaar Telefoon: 0515-412345
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | garagebox | |
Overige |
||
| Garage | Ja | |
| Woontype | Overigog | |
| In overleg | Ja | |
| TypeCV ketel | Null Null | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | garagebox | |
Overige |
||
| Garage | Ja | |
| Woontype | Overigog | |
| In overleg | Ja | |
| TypeCV ketel | Null Null | |
| Bijgebouw schuur | Anders | |
| Aanvaarding opmerking | Aanvaarding in overleg | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door:
€ 275.000 k.k.
8932DE Leeuwarden
€ 250.000 k.k.
8934AB Leeuwarden
€ 340.000 k.k.
8915DR Leeuwarden