Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar jouw wensen.
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Pas het interieur aan naar
jouw wensen.
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Rustig gelegen vrijstaand woonhuis met separate garage en royale tuin met goede privacy in Buchten aan Sint Catharinahof 2. Goede verbindingen naar Sittard, Roermond, Maastricht, Heerlen en Eindhoven. Op loop- en fietsafstand van scholen, winkels en diverse voorzieningen.

Indeling:

Begane grond:
Entree. Ruime hal met plavuizenvloer/. Meterkast. Gemoderniseerde toiletruimte met wandtoilet en fonteintje. Bergruimte. Ruime woonkamer met airco. De woonkamer heeft een goed tuincontact. Loopdeur naar terras. Ruime separate keukenruimte met plavuizenvloer en keukeninstallatie. Toegang naar tuin. Vrijstaande garage met oprit. Ruime op het westen gelegen tuin met goede privacy. Tuin bereikbaar via achter en zij-ingang

Eerste verdieping:
Overloop met parketvloer. Drie ruime slaapkamers gedeeltelijk met parketvloer. Licht betegelde badkamer met douche en badkamermeubel met wastafel en inbouwverlichting en handdoekverwarming.

Tweede verdieping:
Bergzolder, bereikbaar via vlizotrap. Na plaatsing van een vaste trap mogelijkheid tot verdere uitbouw van een zolderkamer.

Kenmerken:
- Bouwjaar 1973
- Woonoppervlakte 93 m2
- Inhoud 412 m3
- Energielabel D
- Door plaatsing van goede dakisolatie kan het label verbeteren naar B of wellicht A
- Voorzien van airco in woonkamer
- Voorzien van 7 zonnepanelen in eigendom
- Woonkamer-raam voorzien van groot zonne-screen
- Voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing
- Voorzien van spouwisolatie
- Voorzien van rolluiken
- Goede bereikbaarheid via uitvalswegen en autosnelweg A2
- Op loop- en fietsafstand van scholen, winkels en diverse voorzieningen
- Aanvaarding in overleg

Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 1973
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 1973
Woon oppervlakte 93.4
Inhoud woonhuis 412

Overige

Aantal slaapkamers 3

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 1973
Aantal kamers 4

Woningdetails

Bouwjaar 1973
Woon oppervlakte 93.4
Inhoud woonhuis 412

Overige

Aantal slaapkamers 3

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

ZuyderHuys Makelaardij