Direct antwoord op je vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak voor deze woning.
Direct antwoord op je
vragen over deze woning?
Maak nu een afspraak
voor deze woning.

Beschrijving

Op het resort Europarcs Brunssumerheide kunnen wij u aanbieden deze goed onderhouden riante recreatiewoning gelegen op een perceel direct grenzend aan bos van maar liefst 545m² (eigen grond).
Deze royale woning biedt u o.a. een ruime L-woonkamer met open keuken, 5 slaapkamers, 3 ruime badkamers waarvan 1 op de begane grond volledig is aangepast voor minder validen/invaliden, een royale tuin rondom met vrijstaande tuinberging.

Over vakantiepark EuroParcs Brunssummerheide:
EuroParcs Brunssummerheide doet haar naam eer aan. Vanaf het park stap je namelijk zo in het heuvelachtige heidelandschap van de Brunssummerheide. Tegelijkertijd liggen ook gezellige steden als Brunssum, Heerlen en het Duitse Aken dichtbij. Dit is de ideale uitvalsbasis om het Limburgse landschap en het bourgondische leven te ontdekken.
Natuurgebied de Brunssummerheide
De Brunssummerheide is zo ongeveer de achtertuin van het vakantiepark. Dwaal door dit typisch Limburgse heuvellandschap op de fiets of te voet. Het afwisselende landschap vol loofbossen, naaldbossen, heidevelden en zandvlakten is ook reuze populair bij mountainbikers. En in welk jaargetijde je ook komt, het landschap ziet er telkens weer anders uit dankzij de vele tinten paars, groen en grijs. Er zou trouwens geen Brunssummerheide zijn zonder de Schoonebeeker schapen. De schaapskudde zorgt er voor dat het landschap keurig bijgehouden wordt.

Indeling:

Royale entree/hal v.v. een laminaatvloer met toegang tot een c.v-ruimte, separate wasberging en geheel betegelde toiletruimte met fonteintje en v.v. watervaste laminaatvloer.
Sfeervolle ruime L-woonkamer v.v. een laminaatvloer en beschikt over een schuifpui naar de tuin en het ruime terras aan de achterzijde.
De open keuken is uitgevoerd in een hoek opstelling en voorzien van de navolgende apparatuur: 4-pits gaskookplaat met afzuigkap, combi-magnetron, vaatwasser en koel/vriescombinatie.
Riante slaapkamer v.v. watervaste laminaatvloer en vaste kast (3.55mx3.62m). Momenteel is deze slaapkamer geheel aangepast voor minder valide mensen incl. plafondlift
Geheel betegelde ruime badkamer (aangepast) v.v. inloopdouche v.v. klapstoel, vaste wastafel en toilet. (2.47mx3.53m)
De woning wordt geheel omsloten door de tuin en geeft aan de achterzijde een prachtige blik op het direct aangrenzende natuurgebied/bos.
Vrijstaande buitenberging (2.92mx1.92m) v.v. elektra.
Aan de voorzijde beschikt de woning over een eigen oprit/parkeerplaats geschikt voor het parkeren van een 2-tal auto's.

1e Verdieping:
Ruime overloop v.v. laminaatvloer.
Slaapkamer I v.v. laminaatvloer en berging (2.80mx2.57m)
Slaapkamer II v.v. laminaatvloer en berging (3.84mx2.82m)
Slaapkamer III v.v. laminaatvloer en berging (3.65mx2.82m)
Slaapkamer IV v.v. laminaatvloer en berging (2.81mx2.58m)
Badkamer I:
Geheel betegeld en v.v. inloopdouche, modern vaste wastafelmeubel en designradiator (1.25m/2.34mx2.38m)
Badkamer II:
Geheel betegelde badkamer met modern vaste wastafelmeubel en designradiator (2.17mx2.38)

Overige bijzonderheden:

- Ruime recreatiewoning op maarliefst 545m2 eigen grond.
- Permanente bewoning niet toegestaan.
- Parkeergelegenheid op eigen terrein mogelijk.
- Energielabel A
- 5 slaapkamers
- 3 badkamers
- Internet
- Deze woning is op de begane grond thans aangepast voor minder validen (badkamer + slaapkamer)
- Geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing.
- De woning is voorzien nette laminaatvloeren.
- Bruto inhoud 420m3

Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).

Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen.
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.

De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.

Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.

Deze informatie is door ons, Zuyderhuys Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Vragen over deze woning?

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 2010
Aantal kamers 6

Woningdetails

Bouwjaar 2010
Woon oppervlakte 117.6
Inhoud woonhuis 420.14
Aantal verdiepingen 2

Overige

Tuin Ja
Perceel oppervlakte 545
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Gemeubileerd Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Tuin kwaliteit Normaal
ADSL aansluiting Ja
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2011
Kabel aansluiting Ja
Aantal slaapkamers 5
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja

Kenmerken

Algemeen

Soort woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 2010
Aantal kamers 6

Woningdetails

Bouwjaar 2010
Woon oppervlakte 117.6
Inhoud woonhuis 420.14
Aantal verdiepingen 2

Overige

Tuin Ja
Perceel oppervlakte 545
Tuin rondom Ja
Dak isolatie Ja
CV ketel water Ja
Gemeubileerd Ja
Glas isolatie Ja
Muur isolatie Ja
Tuin kwaliteit Normaal
ADSL aansluiting Ja
Kwaliteit object Normaal
LeeftijdCV ketel 2011
Kabel aansluiting Ja
Aantal slaapkamers 5
Onderhoud binnen goed Ja
Onderhoud buiten goed Ja

Kan ik dit huis betalen?

Bereken nu
Benieuwd naar jouw maximale hypotheek?

Aangeboden door:

ZuyderHuys Makelaardij