Rotterdam Delfshaven
Vraagprijs € 340.000,00 k.k.
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via Woonbron.nl met de groene knop "Reageer nu" of via Corpowonen met de oranje knop “Reageer op dit object”.
Comfortabel wonen op een fijne locatie, vlak bij het sfeervolle Historisch Delfshaven! Dit goed onderhouden 3 kamer appartement ligt op de eerste verdieping van een kleinschalig complex met afgesloten portiek (geen lift) en beschikt over een heerlijke zonnig balkon op het zuiden. Het appartement is volledig voorzien van dubbele beglazing en beschikt over een cv-installatie met een goed onderhouden ketel uit 2010. De keuken is in 2019 vernieuwd en voorzien van onder andere ETNA-inbouwapparatuur. De badkamer is in 2022 gemoderniseerd en de fraaie PVC-vloer in visgraatmotief zorgt voor een moderne en verzorgde uitstraling.
Ben jij op zoek naar een fijne woning met praktische ruimtes, modern comfort en een rustige uitstraling? Dan is dit appartement zeker een bezichtiging waard!
Indeling:
Eerste verdieping
Entree, gang, meterkast, cv kast, toilet, volledig betegelde badkamer met ruime douche, wasbak en aansluiting wasmachine, woonkamer met open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en toegang tot het balkon op het zuiden. Twee slaapkamers aanwezig, 1 aan de voorzijde en een achter.
De berging op de begane grond.
Afmetingen:
Woonkamer totaal ca. 26 m2 Keuken totaal ca. 13 m2
Slaapkamer 1 totaal ca. 13 m2
Slaapkamer 2 totaal ca. 7 m2
Badkamer totaal ca. 4 m2
Balkon totaal ca. 7 m2 Berging totaal ca. 7 m2
Bijzonderheden:
Bezichtiging alleen mogelijk op woensdag 11 november om 15.30 uur tot 16.30 uur
Oplevering 11-1-2027
Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
Maandelijkse VvE bijdrage totaal ca. € 191,70
Energielabel C
Ouderdom en Niet bewonersclausule van toepassing
Eeuwigdurende zelfbewoningsplicht van toepassing
Anti-speculatiebeding van 2 jaar van toepassing
Project notaris
Geen garantie op keukenapparatuur
Geen garantie op cv- ketel (bouwjaar 2010)
Eigen bijdrage VvE in 2052 tbv kozijnen vervangen
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan Woonbron Makelaars aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief. In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule opgenomen indien de woning ouder is dan 15 jaar en een niet-bewoner-clausule.
Dit is een woning die u koopt op de vrije markt. Verbouwen of tussentijds een extra financiering voor een verbouwing afsluiten, dat regelt u zelf zonder aanvullende voorwaarden.
Wanneer u weer wilt verhuizen en de woning verkoopt, hoeft u hem niet aan de corporatie te verkopen. U kunt zelf een verkoopmakelaar uitzoeken die de woning voor u verkoopt op de vrije markt waarbij u zelf de verkoopprijs bepaalt.
U mag de woning niet verhuren of op andere wijze in gebruik geven aan anderen, dit geldt ook voor opvolgende eigenaren als u de woning weer gaat verkopen! Bewoning of huur door een eerstegraads bloed- of aanverwant wordt als eigen bewoning beschouwd. Het is niet toegestaan om de woning binnen twee jaar na het tekenen van de akte van levering te verkopen. Dit wordt opgenomen in de koopovereenkomst en akte van levering.
Huurders van een sociale huurwoning van Woonbron krijgen voorrang. In de brochure leest u hoe dit precies werkt. Bij een onjuiste inschrijving kan de Woonbron uw bieding laten vervallen. Wilt u gebruik maken van de voorrangsregeling, zet dan uw adres bij uw reactie en ook bij uw bieding.
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Portiekflat | |
| Bouwjaar | 1982 | |
| Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1982 | |
| Woon oppervlakte | 69 | |
| Inhoud woonhuis | 200 | |
| Aantal verdiepingen | 1 | |
Overige |
||
| GasCV | Ja | |
| BouwjaarCV | 2010 | |
| Appartement | Ja | |
| Glas isolatie | Ja | |
| Bestaande bouw | Ja | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Steen | |
| Aantal slaapkamers | 2 | |
| Onderhoud binnen goed | Ja | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
Algemeen |
||
|---|---|---|
| Soort woning | Portiekflat | |
| Bouwjaar | 1982 | |
| Aantal kamers | 3 | |
Woningdetails |
||
| Bouwjaar | 1982 | |
| Woon oppervlakte | 69 | |
| Inhoud woonhuis | 200 | |
| Aantal verdiepingen | 1 | |
Overige |
||
| GasCV | Ja | |
| BouwjaarCV | 2010 | |
| Appartement | Ja | |
| Glas isolatie | Ja | |
| Bestaande bouw | Ja | |
| Aantal badkamers | 1 | |
| Bijgebouw schuur | Steen | |
| Aantal slaapkamers | 2 | |
| Onderhoud binnen goed | Ja | |
| Onderhoud buiten goed | Ja | |
Kan ik dit huis betalen?
Aangeboden door: